Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 éve depresszióval küzdök,...

2 éve depresszióval küzdök, szedek 2 hangulatjavírót is sokkal jobban vagyok, de örülni még mindig semminek nem tudok. Tapasztalatok kinek mikor hatott a gyógyszer? Olyanok írjanak akik meggyógyultak. Köszönöm

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem sima depresszióm volt, hanem a diagnózis szerint depressziós-szorongásos zavar. Nálam föként a sport segített. Minden másnap lejártam edző terembe és olyan 1 hónap után már kifejezetten a érezhető volt a javulás. Edzés után a legjobb. Ugye a sport közben endorfin szabadul fel és az ember leginkább nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak, gondtalannak, jókedvűnek, na meg fittnek érzi magát a végén.
2017. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt szokták mondani, hogy kellene már egy csaj...
2017. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , igen én is lejárok majd edzeni!:)
2017. jan. 7. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
az első váloszónak írtam privibe!:)
2017. jan. 7. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!