Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet ezen gyógyszerek...

Ez lehet ezen gyógyszerek mellékhatás?

Figyelt kérdés

Voltam a háziorvosnál (rosszul vagyok tőlük, szerintem nem kellően megalapozottak, sajnos ezt kell írjam).

Kezdetleges gyengeség érzet, száraz köhögés (már fájdalmas) melkasi fájdalom. Meghallgatta a tüdőm, azt mondta tiszta hangja van.

Torkom gyuladt.

Írt fel:

Savulin

Sinecod

Ellxirlum thyml compositum (ez köhögés ellen gondolom)

Fortedol


Ezeket szedem, de én eskü rosszabbul vagyok. Nagyon gyenge vagyok, minden mozdulaltom kellemetlen érzéssel tölt el, kába vagyok. Köhögni már annyira nem köhögök épp. De még csak ez a második nap hogy szedem, mi lesz később...

valakinek ezekkel tapasztalat?


2017. jan. 7. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A Sinecod butamirate tartalmú, ami szedál, a hatása hasonló az egyszerű Neo Citranéhoz, ami amúgy szintén szedál, csak kisebb benne a hatóanyag koncentrációja.

Szóval, ha tippelnem kellene, akkor a köhögéscsillapítód okozza ezt az extrém fáradtságot.

2017. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Azt nem értem ez a Fortedol nem láz csillapító?

egyáltalán minek írt fel ha arrra kaptam, mikor én mondtam neki hogy csak hőemelkedésem volt. De ne tudjátok meg milyen sz* vagyok most. Alig élek. Tiszta fázis késés, fájnak ha mozgok, irritál ha bőröm a ruhával surlódik (kellemetlen) nem jó...

2017. jan. 7. 17:41
 3/6 A kérdező kommentje:
teljesen úgy érzem magam mint aki lázas nem kicsit. Haza érek megmérem magam, csak most melózom még..:(
2017. jan. 7. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

A Fortedol NSAID-gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, a Cataflamhoz tudnám hasonlítani, szóval amúgy nem kizárt, hogy az is betesz egy kicsit.

A Savulin antibiotikum, az is eléggé meg tudja terhelni a szervezetet, az elixirium thymi egyszerű kakukkfűszirup, attól biztos, hogy semmi bajod.

Pár napot talán érdemesebb lenne ágyban maradni, pihenni, ha megteheted.

2017. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát igen az lesz, csak közben kijött egy farcsont ciszta is. Dupla öröm.

Igazándiból arra akartam utalni, hogy ezektől a gyógyszerektől érezhetem e úgy magam mintha lázas lennék..de akkor ezek szerit nincs ilyen mellékhatása nagy valószínüséggel.

2017. jan. 7. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
holnapra táppénzt kértem. 3 napig csak helyre jövök.
2017. jan. 7. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!