Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol veres a szekletem? Mit...

Mitol veres a szekletem? Mit tegyek? Normalis valaszokat kerem.

Figyelt kérdés
18/F ,ket napja megeroltettem magam, nem volt szorulasom de ki akartam uriteni magam es,eleinte normalis volt se nem kemeny se nem puha,aztan a vegen megeroltettem es hirtelen ment a hasam nem sokaig es nem vettem figyelembe/mikor kitoroltem csupa tiszta ver volt a wcpappir es a szeklet teteje is tiszta veres lett! es ma ujra viszont ma nem eroltettem es vigyaztam de egy par csepp ujra mgjelent a szeklet tetejen!

2017. jan. 9. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2017. jan. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nem faj ! ez veszelyes

?

2017. jan. 9. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes. Ne erőlködj, egyél napi szinten sok gyümölcsöt és zöldséget. A rostos étrend nagyon fontos, különben nehezebben fogsz üríteni.
2017. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben de nem volt kemeny! konnyen urulok csak en megeroltettem hogy ne keljen menjek wc-re egyhamar ..es a vegen ver jott kb jo 70ml a tetejen felig alvadt volt
2017. jan. 9. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásként írom, de mindig mosdd meg , ha végeztél. Ha meg tudod oldani , kamillás vízzel.
2017. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, Koszonom szpen ,nem veszem bantasnak/sertesnek...koszonom a valaszokat meddig fog ez tartani ?
2017. jan. 10. 00:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, de egy-két nap alatt elmúlt, azért elmentem orvoshoz, megvizsgált, de semmi baj nem volt.

Aztán pár hónap múlva megint, és el is múlt.


A barátom ugyanez, de neki kellett kúpot is használnia, mert nem múlt el egy-két nap alatt.


Szóval szerintem, ha egy hétig ilyen, akkor házidoki, ha elmúlik, akkor egyenlőre ne aggódj:)

2017. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom #7 megnyugtattal :) :D
2017. jan. 10. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!