Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Váratlan légzési problémám...

Váratlan légzési problémám van ébredés után. Vajon melyik az oka? (Több lenn. ) 21/N

Figyelt kérdés

Most ébredtem, de valami más, mint a többi reggelen. Olyan mintha hiába lélegeznék, nem kapnék elég levegőt. Kicsit szaporább is a légzésem. Kifújtam az orromat, használtam orrcseppet. Még arra is gondoltam, hogy bevizesedett a tüdőm, de ezt nem tudom megállapítani, még nem történt velem ilyen. Arra is gondoltam, hogy beképzelem, mentális alapú. Hisz mostanában van rajtam nyomás. Ezen kívül tudni kell, hogy mostanában sokszor volt hogy nem aludtam mert tanultam. Pl. pont legutóbb is, most aludtam ki magam a hosszú-hosszú ébrenlét után.

Huh, most hogy leírtam a kérdést, most pl. visszalassult a légzésem. Végre van légzésszünet, amíg bent tartom. :) Eddig csak ki-be ment folyamatosan, és tényleg azt éreztem, nem elég az oxigén. De visszaköszönhet ez az állapot, ezért kiírom a kérdést.


2017. jan. 10. 09:06
 1/3 anonim válasza:
Elfogy a levego a szobadban? Szenmonoxid?
2017. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció körül szokott néha ilyen lenni, de nem mindig. Meg pszichésen is ritkán. Olyankor lenyugtatom magam, és jobban vagyok. Elterelem a figyelmem, ha olvasok abba marad. Szóval rájöttem hogy nincs baj.
2017. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azzal kezdtem, szellőztettem.

Azt hiszem a figyelemelterelés az működött nekem is.

2017. jan. 10. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!