Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problémám? /véres...

Mi lehet a problémám? /véres széklet/

Figyelt kérdés

Üdv. Kb. naponta egyszer véresen jön a széklet múlthét szombat óta. Nem igazán törődtem vele, mert nem volt annyira véres, de ma reggel annyira sok vér jött, hogy kb. majdnem elájultam :D. Fajdalmas, amikor jön, és sötétebb a vér... 18/F


+ kérdés, ha esetleg az orvoos elküldene egy másik dokihoz, ahhol meg is néznék, hogy mi van, ott nem gázos, hogy nagyon szőrös vagyok?(Tudom, erdekes, meg hulye kerdes, de erdekelne:D)


2016. okt. 20. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A véres széklet nem játék, mindenképp gasztroenterológiai kivizsgálás javasolt! Sürgősen menj el a háziorvoshoz, aki nagy valószínűséggel továbbutal majd.

Lehet, hogy semmiség az egész, de komoly betegség tünete is lehet, mindenképp nézesd meg!

És ne aggódj! MINDENKI szőrös ott lenn, a gasztrodoki pedig millió s*gglyukat látott már, nem fog rácsodálkozni!

2016. okt. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem gáz. Nem te vagy az első, akit látni fog az orvos. :)
2016. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm ks így volt, neki belső aranyeré okozta, csináltak neki vastagbél tükrözést, valószínűleg ezzen neked is átkell esned. Mielőbb keress fel egy orvost.
2016. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!