Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek Mi lehet velem?...

Szerintetek Mi lehet velem? Mi segitene? El fog mulni?

Figyelt kérdés
Karacsony fele azt kezdtem erezni hogy minden olyan undorito es szomoru..es egyre erosodott ,voltak panikrohamaim ,szomoru vagyok es kozombos minden teren,es olyan erzesem van mintha egy masik ember lennek egy filmben elnek vagy almodnek(minden olyan szomoru sotet stb a latasom is mas en is mintha mshogy neznek ki)mintha multam se jovom nem lenne .. nagyon felek hogy sohasem mulik el vagy megorulok ..egesz nap sirok es ezen jar az eszem . :( (14/L)
2017. jan. 10. 16:51
 1/1 anonim válasza:
Velem is volt mar ilyen,ez a teli ido lomboz le szerintem,a hideg,a tanulas,a napfenyhiany,es ez kihat rad is:) De nyugi el fog mulni,probald addig is lefoglalni magad,es olyanokat csinalni amik boldogga tesznek:) ez egy ilyen ideiglenes depresszio
2017. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!