Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nátha vagy influenza? Miért...

Bubachangh kérdése:

Nátha vagy influenza? Miért nem gyógyulok már meg?

Figyelt kérdés
6 napja erős levertséggel kezdődött, ami tartott 2 napig majd utána újabb 2 napig fájt a torkom, (lázam max. 37,3 volt). Elmúlt. Utána újra levertség 1 napig, majd ma elkezdett folyni az orrom... Rengeteg c vitamint, teát, mézet, hagymát eszem és augmentin duót is 2x2-t, lassan vége a doboznak. Egész nap fekszem, mégsem javulok... Meddig tart ez az állapot? És vajon mi ez: Nátha vagy influenza? Pedig lassan két éve náthás sem voltam. Köszönöm!

2017. jan. 10. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfázásnak tűnik, influenza magas lázzal jár. Ez is eltarthat 2-3 hétig.
2017. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
két három hétig rosszul leszek?
2017. jan. 17. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de ha 1 hete tart és nem múlik, akkor menj orvoshoz.
2017. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már túl vagyok a dokin. Most kisebesedett az orrom és a szám közötti terület, nagyon fáj már 4 napja...

Kaptam a bőrgyógyásztól aciklovir tablettát, (aszonta háát, lehet herpesz...) most azt szedem napi 5x.

De még mindig fáj...

Kenem bactrobannal, és tetránnal.


Szerintem beledöglök...(sinus cavernosus trombosis)


Vettem inkább rumot :) Rancado black.

Azt írja superior rum, de halványan sem emlékeztet az íze arra amit én rumnak hittem. Viszont igen erős...

Vagy megmérgeztek... :)

2017. jan. 20. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!