Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másfél hónapja nem gyógyulok...

Cintikebabby kérdése:

Másfél hónapja nem gyógyulok a náthából miért?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja kezdődött azóta szinte folyamatosan náthás vagyok elmúlik pár napra majd ujra jelentkezik vagy csak tüsszögés orrfojás vagy torokfájás láz amikor azthiszem végre vége akkor megint elkezdődik nagyon leszív már a folyamatos orrfújás láz tüsszögés a doki mindig ugyan azt irja fel c vitamin beres csepp torokfertotlenito stb.... Gondoltam a kezembe veszem az ügyet mert ez már nagyon durva.... Tudtok mondani valami immun erősítőt mert tuti az a baj hogy az ellenállo kepessegem 0 pedig igyekszek pihenni szauna tea gyumolcsok mar mindent próbáltam :( esetleg tanácsok? Massal is volt ilyen? Épp másfél hónap alatt a 3. Megfázásomba kinlódok....köszönöm!

2017. jan. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Vitaminok, asvanyi anyagok. Am lehet ki fogsz nevetni de nekem tuti gyogymodom van a nathara, akar 2 nap alatt helyrejovok belole, persze csak ha van idom kikuralni magam:D

Forrazz kamilla teat es gozologtess felette, szal torolkozo a fejedre es kb 15-20 perc egyhuzomra, vagy amig ki nem hul annyira h mar nem gozol. Amikor megvagy vele, akk mentolos cukor a szadba (h ne duguljon be ujra az orrod) es be a takaro ala, pihi.

Jobbulast, remelem vmit segitettem vele:)

2017. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallod, neked is ez a bajom, közben még elkaptam azt a hányós-hasmenéses vírust is. December első napjaiban kezdődött és azóta sem vagyok rendben, annyi különbséggel, hogy én egy napra sem kettem jobban. Iletve van, hogy reggel jobban érzem magam, de estére megint lázam lesz. Mindent megpróbáltam, orvosnál egyszer voltam, de csak a szokásos patikai cuccokat írta fel nekem. Én is annyi fajta vitamint szedek, de nem használ. Illetve szerintem nekem a begyulladt mandulám miatt nem jöttem rendbe. Néha már sírtam, hogy nekem ebből elegem van. Legalább nem hányok és nincs hasmenésem már, az is valami. Talán most már kicsit érzem, hogy kezdek kikeveredni, de délután megint hőemelkedésem volt (37,9). Ráadásul nekem most van az államvizsga is nemsokára, képtelheted mennyit tudok készülni rá. Nekem most az echinaceát javasolták, megpróbálhatnád te is, van tea és csepp formában is. Illetve most napi 3000-5000 mg C-vitamint is szedek kb. két hete. Csak rendbe jövünk előbb-utóbb! De ez egy rémálom, jól bírom a betegségeket, de ez már túlzás!
2017. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
C vitamin,C vitamin ... Mindenki ezt szedi,pedig a vitaminok közül a D VITAMIN ugyanolyan fontos (ha nem még fontosabb!)az immunrendszer megfelelő működéséhez,márpedig a mi éghajlatunkon főleg ősztől tavaszig szükség van a pótlására (minimum napi 2-3000 NE)! És ugyan sokan le szoktak itt "szavazni",de attól még igaz,hogy A C VITAMIN TABLETTÁKBAN LÉVÓ C VITAMINBÓL NEM SZÍVÓDIK FEL SZINTE SEMMI,MERT A C VITAMIN FELSZÍVÓDÁSÁHOZ KELL EGY ENZIM,AMI CSAK A C VITAMIN TARTALMÚ ÉLELMISZEREBEN VAN BENNE. Hiába nyomat valaki magába napi több ezer milligrammos C vitamin tablettát,ha mellette nem eszik elég természetes C vitamin tartalmú élelmiszert.
2017. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!