Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A zöld teától tényleg rákos...

A zöld teától tényleg rákos leszek?

Figyelt kérdés
Napi 4 litert iszok debazt olvastam a neten tegnap h gyomorrakot okoz. Ez igaz?
2017. jan. 11. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zöld teát? Filteres és te fözöd, vagy a boltban veszed készen?
2017. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zöld tea, inkább ellenkezőleg hat. Segit megakadályozni a rákot. Bár ahogy mondan szokás..a jóból is megárt a sok..Én napi 2 bögrével iszom.
2017. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A teák csersavtartalma tudja irritálni a gyomrot, ha éhgyomorra isszák. Kb. ennyi igaz a kérdésedben feltettekből.
2017. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a teától leszel rákos, hanem esetleg attól, ha tűzforrón iszod meg.

Storytime: Japánban például messze a legmagasabb a gyomorrákos megbetegedések száma, mert ők hagyományosan úgy esznek, hogy amíg a családfő be nem fejezte, addig senki nem nyúlhat hozzá a kajájához. Éppen ezért tűzforrón tálalnak minden ételt, hogy meleg maradjon addig is, amíg apu be nem fejezi a táplálkozást.

Egyszóval, ne idd tűzforrón, mert az a rákkeltő, a tea nem.

2017. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pickwickeset szoktam venni es csak citrommal izesitem. Nagyon ritkan iszom melegen, legjobban langyosan, vagy hidegen szereteminni.
2017. jan. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!