Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedés 18 évesen?

SteveJ kérdése:

Székrekedés 18 évesen?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Sohasem fordult még elő velem ilyen gond. Lassan 2 hete van, hogy nem megy rendesen a nagy wc-zés. Csak gyógyszerrel sikerül. Szerintetek mi lehet ennek az oka, vagy inkább úgy kérdezem, hogy lehet-e valami komoly betegségnek a jele? Sportolni szoktam tesiórán és néha biciklizek, dohányozni nagyon ritkán szoktam. Ti mit gondoltok mi lehet a baj?

2017. jan. 12. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél rostban gazdag teljes kiőrlésű (high fibre whole grains) müzli szerűséget, felütöd tejjel, reggelire.

A nikotin meghajt, a koffein meghajt, de ha egyoldalúan eszel fehérjét vagy szénhidrátot, mondjuk pizzát eszel egy hétig, akkor ilyen simán lehet.



A rostos cuccok helyre kell hozzák, ha nem, GOTO---> orvos.

2017. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Stressztől kezdve a táplálkozásodon keresztül bármi kiváltatja. A kofein csak elvonja vizet az emésztőszervekből, tehát nem tanácsos. Jobb lenne dokihoz menni, mint itt tippelgetni. Nézz körül a neten, de itt is már számtalanszor volt megrágva a téma.

[link]

2017. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!