Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek trombózisuk volt a...

Akiknek trombózisuk volt a kórházból haza engedve mennyi ideig szurták magukat még heparin szurival mielött gyógyszert szedtek volna?

Figyelt kérdés

És meddig fajt a láb?

Nekem combtőtől kidmedencéig van a thrombus, 2.5 hete van kezelve heparin szurival napi ketszer 0.6 mg. Mar szepen megyek nincs feldagadva a labam,de még húzodik a combhajlatomnal,és olykor fáj is ott még.



2017. jan. 14. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
???
2017. jan. 18. 19:00
 2/4 Vadaszml válasza:
Elméletileg most már gyógyszert kellene szedj. Ha eddig nem adtak akkor valamiért nem szedhetsz, szóval úgy tűnik fel évig injekciózni kell. De beszéld meg inkabb az orvosoddal.
2017. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
IGen, én gyógyszert kaptam, beállítottak syncumarra. Fél évig azt kell szedni, aztán ne várd meg míg szólnak, jelentkezz mert csinálják csak meg a genetikai vizsgálatot, ami majd szintén szurival jár 10 napig, mert akkor el kell hagyni a syncumart vagy más gyógyszert. Sajnos velem 3,5 évig szedették, pedig fél év alatt kiderült volna, nincs hajlamom
2017. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja a láb? Azóta is fájdogál, nekem főként 36 fokos melegben és hidegfrontokkor. Sok víz, fokozatosan majd mozgás, ha felszívódik a rög, akkor lehet jobban mozogni. Dopler vizsgálat majd kimutatja. Türelem, minden rendben lesz

Nekem 20 évesen volt, nagyon pánikoltam. Pedig nem is tudtam, még akkor, milyen gáz. Most már tudom, de el kell fogadni

2017. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!