Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalnám:

Nyár végén egyik napon a mellkasom környékén éreztem ilyen tompább fájdalmat, akkor még nem csináltam vele semmit, viszont pár napra rá egy koncert után jöttünk haza és akkor eléggé rosszul éreztem magam, egyszercsak zsibbadni kezdett a kezem, lábam, arcom, ekkor persze megilyedtem és kihívtam a mentőket.(a zsibbadás kb 1-2 percig tartott)

A kórházban kivizsgáltak, EKG rendben volt, a vérnyomásom kicsit magas volt, de aztán kivizsgálták a vérem és a doki azt mondta hogy a magnézium szintem volt egy kicsit alacsony, így aztán adott infúziót amire jól reagáltam. Végül haza küldött és magnézium szedését ajánlotta, meg hogy ha érezném hogy zsibbadni vmi akkor léleggezek lassan, valamint ajánlotta hogy mennyek el kivizsgálásra.


A következő 1-2 napban még furán éreztem magam, de utána semmi bajom nem volt, a dokihoz még elmentem de pont nem volt ott, így későbbre halasztottam, ami viszont nem történt meg mivel egyrész nem volt már semmi bajom és az egyetem is elkezdődött.


Ezután kb 1-2 hétre rá, kezdődtek újra hasonló tünetek, amik már kb 3 hónapja fennálnak: főleg napközben szoktam érezni a bal oldali bordáim alatt ilyen tompa fájdalmat, amit nem is igazán neveznék fájdalomnak inkább csak "érzem", néha viszont előjön ilyen tompább szúró érzés is, és 1-2x már előfordult náhány másodperces izomrángás is (ami nekem úgy tűnik hogy a hasom lehet). Viszont néha meg a szívem környékén fáj néha tompábban néha 1-2 percre kicsit erősebben. Előfordult az is hogy a jobboldalon a mellkasomban éreztem 1-2 mps szúró fájdalmat... ez a fura az egészben hogy össze vissza szoktak előfordulni ezek a tünetek, szóval vagy az van hogy a bal bordám-nál érzem ez a tompa fájdalmat vagy a szívem környékén, de soha nem volt még egyszerre a kettő.


Eddig nem nagyon volt időm, meg nem is zavart annyira, de most már eldöntöttem hogy elmegyek dokihoz, de az azért érdekelne hogy mire tippelnétek, mitől lehet ez?


Annyit még hogy eléggé stresszes az életem, egyrészt az egyetem miatt is másrészt magénéleti problémák miatt.


Azt meg tapasztaltam hogy amikor elvontam a figyelmem erről, vagy olyan cikket olvastam ami ártalmatlannak ítélte a legtöbb ilyen típusú szívfájdalmat, akkor mintha elmúltak volna a tünetek egy időre, szóval szerintem sok köze van ahhoz hogy milyen komolynak gondolom őket.


A vérnyomásomat meg egy csomószór mértem nyár óta, és mindig rendben volt.



2017. jan. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichés oka lehet. Persze ki kell vizsgálni,mert ki kell zárni minden betegséget.
2017. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,hogy megkérdezem,de milyen egyetmre jársz? A helyesírásod nem a legjobb :)
2017. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szlovákián élek, ezért szlovák egyetemre járok.


Ha elírtam néhány szót, azért elnézést kérek, a fogalmazást meg nem ellenőriztem, csak írtam azt ami eszembe jutott. De szerintem érthető, és nem a helyesíráson vagy a foglamazáson van a lényeg.


Ez meg amúgy kimaradt: 22/F

2017. jan. 14. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség.
2017. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, értem! Akkor ne haragudj!
2017. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!