Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belső aranyér okozhatja...

Belső aranyér okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában a sok stressz miatt elég sokat szenvedtem hasmenéssel úgy két három hetente. Hol ilyen hol olyan a székletem,de előfordult,hogy volt vérezgetés székelés után,éles szúró fájdalom a végbelemben,és feszítő érzés a belemben,ami átsugárzik a nemiszervemre, a farokcsontomra. Ha a székelési inger megszűnik,akkor megszűnik az összes többi tünet is.

Nőgyógyászatilag rendben vagy,maximum annyi a gond,hogy a hüvelyflórám még nem teljesen tökéletes,mert előtte volt egy pár fertőzésem. Azóta viszont Gréfrut cseppel irrigáltam valamint Betadin hüvelykúpot használtam és helyre jött,a fertőzés gond nélkül elmúlt: se kellemetlen,büdös folyás,se viszketés se semmi.

Egyedül ez a feszítő érzés szokott előjönni akkor,ha hasmenésem van és kijön ez a belső aranyerem...

Voltam ma rektoszkópián, ahol II. stádiumú belső aranyeret talált nálam.

A válaszokat előre is köszönöm.


2015. máj. 12. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az aranyér, hasmenés és a hüvelyi fertőzések önmagukban egymástól fügétlenített megbetegedések. De még is van közös kiinduló pontjuk, és ez a legyengült immunrendszer, ami a helytelen táplálkozásra vezethető vissza.

A leírásod nem tartalmaz olyan tünetet, amit az aranyérrel lehetne kapcsolatba hozni.

2015. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Akkor szoktam ezt a farcsontba ill. a nemiszervre kiható feszítő érzést érezni,mikor érzem,hogy be van durranva a belső aranyerem ami fáj.Székelés után megkönnyebülök és ezek a tünetek elmúlnak.Figyeltem: ez mindig az után szokott jönni,miután bedurran. Gondolom be van gyulladva.

Mivel a hüvelyi folyásom teljesen normális,kevés,egészséges állaga van és színe is,és nem is viszket,így nem gondolnám,hogy bármiféle fertőzésem van.Mindig figyelek a higiéniára,nedves törlőkendőt használok,alaposan kezet mosok,tampont meg csak akkor használok,ha muszáj.

Azért kérek majd egy időpontot a nődokihoz,de nem látom alapját annak,hogy fertőzésem lenne.

Most hogy voltam dokinál,előtte kaptam beöntést is,és ugye meg is tükrözött,na azzal úgy megpiszkálta az aranyerem,hogy azóta is érzem,hogy feszít és ez máshová is kihat.

Egyébként ha lefekszem egy idő után minden tünet enyhül vagy elmúlik.Ez csak akkor szokott előjönni,hogyha állok vagy ülök.

2015. máj. 12. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!