Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agytumorom van? HELP SEGÍTSETEK!

Agytumorom van? HELP SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Igyekszem nem hosszan összefoglalni... 16 éves fiú vagyok, évek óta jellemző rám, hogy aránylag sokat fáj a fejem. Heti 2-szer körülbelül, főleg hétvégén, ilyenkor egy (vagy fél) Algoflex hatására tökéletesen elmúlik. Ezen kívül, néha azt érzem, hogy szédülök, viszont nem forog velem a föld, olyan csak, mintha enyhe alkohol befolyása alatt lennék (nem részeg, csak egy kicsit ittas.) Hányingerem ritkán van nagyon, hányni 10 éve nem hánytam. Ma füstszagot éreztem az orromban, tegnap utánaolvastam, ez is az egyik jele lehet.Néha van, hogy 1-1 szó nem jut eszembe. Viszont ezeken kívül energikus vagyok, viszont ezek a tünetek nagyon-nagyon megijesztenek. Lehetséges, hogy tényleg rákos vagyok? Kérlek írjatok sokan, mert rettegek egész nap :((
2017. jan. 15. 17:34
 1/9 anonim válasza:
55%
Vagy igen vagy nem, esély van rá. Én elmennék az orvoshoz a helyedben kivizsgálásra.
2017. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az idióta hipochonder gyártásaid helyett már rég el kellett volna menned orvoshoz egy teljes kivizsgálásra. Még nem késő időpontot kérni.
2017. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat kérek, egyszerűen csak félek.. a tünetek egyébként nem lesznek súlyosabbak az idő múlásával
2017. jan. 15. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ide kommentelő sem fogja tudni biztosra megmondani, hogy van vagy nincs agytumorod. Valószínűleg nem hemzsegnek itt az agysebészek sem. Ha rettegsz, keress fel egy orvost és vizsgáltasd ki magad. Csak akkor tudsz megnyugodni, ha rájössz a probléma valódi okára (ami valószínűleg jóval kisebb, mint egy agytumor, de ismétlem, mi nem tudhatjuk).
2017. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomás? Mennyi a napi folyadék?
2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk orvosok. Csináltass Ct-t meg MRI-t
2017. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legnormálisabb válasz épp az volt, hogy menj el orvoshoz. Te most azt várod tudat alatt, hogy azt mondjuk, hogy semmi bajod. De hogy mondhatnánk ezt mikor akár ez tumor is lehet?
2017. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszolónak igaza van. Ha most itt pár ember megnyugtatna, hogy á, nincs semmi bajod, aztán egy év múlva kiderülne, hogy mégis, akkor mit mondanál, miért nem mentél orvoshoz hamarabb? Mert a gyakori kérdéseken azt mondták, hogy semmi bajod nincs?

Egyrészt azért lenne jó kivizsgáltatni magad, hogy kiderüljön a panaszaid oka, másrészt mert bármi is az ok, kezelni kellene. Ha semmi fizikai, csak pszichés, akkor is.

2017. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Agytumor legjellegzetesebb tunetei a kettoslatas, ajulas. Ha evek ota tart,mar reg belehaltal volna ,ha rak. Inkabb folyadekhiany, esetleg fog problema, szem problema...
2017. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!