Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet amit nem még...

Mi bajom lehet amit nem még fedeztek fel?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hónapja be volt gyulladva huzamosabb ideig az áll alatti nyirokcsomóm, kaptam rá antibiotikumot amit beszedtem, és el is múlt, de kb egy hónapja már folyamatosan az állcsontom környékén vannak pattanások, végig ahogyan húzódik a csont. Valami tuti nem jó ha ennyire mutatja az arcom a bajt, de hogy mi.

Dermatológushoz nem megyek, fél év alatt egy brutál antibiotikumot sóztak rám, de nem szedtem sokat, nőgyógyásznál voltam, minden oké.

Az bélflórám aloe vera-val kezelem, szépen kitisztította a bőröm.



2017. jan. 16. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogászati röntgenre kéne elmenned. Talán valamelyik foggyökérnél van góc.
2017. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam az egész számmal, csak a bölcsességfogaim jönnek.
2017. jan. 17. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben beszéld meg anyukáddal, hogy legalább egy fél évig zsírral főzzön. Tilts ki minden növényi olajat az étrendedből. Az immunrendszer egyik fő támogatója az epe lenne. Csakhogy a növényi olajok elzárják a Vater papillát, az epe nem ürül a patkóbélbe, hanem besűrűsödik és pang. Nem látja el a szerepét.
2017. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem fogok zsírt enni, vegán vagyok, a lehető legkevesebb zsírt próbálom bevinni növényekből!
2017. jan. 18. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, kérlek, akkor ne csodálkozz. Nem mindenkinek a szervezete tolerálja a hiánytáplálkozást.
2017. jan. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:D

hiány miből? kegyetlenségből meg képmutatásból:DDDDDD

2017. jan. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!