Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fingok egész nap?

Miért fingok egész nap?

Figyelt kérdés
Akármit eszek rotyogtatok non-stop.

2017. jan. 16. 22:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

A levegőztetőcső jó ötletkezdemény, de a gázokat közvetlenül kivezetni őrültség, ez ugyanis a bűzölgés problémáját nemhogy orvosolná, hanem ront rajta. Hiszen egyrészt fejmagasságban eregeted a rémes szagot, másrészt a cső egy állandóan nyitott összeköttetést teremt a lakás légtere és a bélfalad között.


A megoldáshoz szükséges trükköt nem túl meglepő módon a gázszerelés területéről leshetjük el: őrlángot kell gyújtani a cső végén. Az égés során ugyanis a legtöbb bűzös gázvegyület szagtalan égéstermékekké alakul. Pl. metán égése: CH4 + 2 O2 -> CO2 + 2 H2O, azaz szén-dioxid és víz keletkezik belőle. Az őrláng folyamatos táplálása nem lehet gond, hiszen ahogy írtad, a beleidben zajló gázfejlődés non-stop jellegű. A csövet persze a hajad meggyulladásának elkerülése érdekében a tarkód helyett a vállad felett, esetleg a fejed búbján érdemes kivezetni.


A berendezés további előnye, hogy a téli hónapokban kézzelfogható rezsicsökkentő mellékhatással is bír, hiszen beleid túlműködésével hozzájárulsz a lakás fűtéséhez. Így nemhogy magyarázkodnod kellene miatta, családod egyenesen büszkén tekinthet rád, a gondoskodó családfőre. És a jókedvről se feledkezzünk meg: lelki szemeim előtt szinte látom gyermekeid izgatott, sugárzó tekintetét, amikor egy istenes reccsentés alkalmával házi pirotechnikai show-val kápráztatod el őket!

2017. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hát sajnálattal kell hogy közöljem de a javaslatod nem vált be. Pedig rengeteget küszködtem.Először is sehol nem kaptam levegőztető csövet, aztán jobb ötletem nem lévén, a 3/4-es kerti locsolócsövet alkalmaztam. A felhelyezés se volt egyszerű mivel nem akart az ánuszom a megfelelő méretre kitágulni,és miközben próbáltam betolni a cső állandóan megtört. Teljes tanácstalanság öntött el. Most hogyan tovább? Aztán isteni szikraként eszembe jutott hogy mi lenne ha nem szárazon toszigálnám befelé hanem valamiféle síkosítót kennék a cső végére. Bekentem de csak nem bírtam felnyomni,mire észrevettem hogy nem jó végét toszigálom befelé..gyors csere a csővégek között és suty csak úgy siklott befelé. Utólag már bánom hogy nem kerestem más akvarisztikai boltot,hátha ott kaptam volna levegőztető csövet.Szóval a csővég bent van de újabb problémával kellet szembesülnöm mert a csövet nem vágtam méretre. Nagy nehezen megoldottam ezt a problémát is és vállmagasságban elvágtam a csövet. Szóval a végbélnyílásomban a cső egyik vége kezemben a másik.Nem gondoltam volna hogy ilyen feszültséget okoz odalent egy puha öntözőcső. A mozgásom is igen nehézkessé vált,gyakorlatilag meggátolt még abban is hogy leüljek a tv elé.És az egyik kezem maradt csak szabad. De gyorsan megoldottam ezt a problémát is és magamhoz szigszalagoztam. Kábelkötegelő jobb lett volna de nem találtam itthon. Most hogy már szabaddá vált mindkét kezem kellet rájönnöm hogy miként fogok én nagy vécézni? Meg aztán tök hülyén is éreztem magam egy csővel a végbelemben,meg a testtartásom is olyan merevvé vált.A másik hogy nem tartom helyes cselekedetnek hogy ha meg gyújtom akkor egy kis lángocskával mászkáljak a vállamon. Ez kifejezetten baleset veszélyes, a főnököm is tett volna megjegyzéseket,amúgy is mindig mindenbe beleköt.Akkor gondoltam hogy most leülök gondolkodni és fél seggel a fotelba ülve kellet belátnom hogy az ötlet nem jó.És még szelepem se volt amivel szűkíthettem volna a csővégen hogy állíthatóvá váljon a lángocska. Be kellet lássam hogy feleslegesen vágtam le a öntözőcsövemből, és elkezdtem a felhelyezésnél használt mozdulatsor fordítottját alkalmazni tehát kihúztam a végbelemből a slagot,hozzáteszem nagyon nehezen jött,és akár fájdalmasnak is hívhatnám,feleségem szerint jobb lett volna ha felhelyezés előtt eltávolítom a csőbilincset a slag végéről.

Kedves GY.K-ok nincs valakinek valamilyen jobb ötlete?

Utolsónak:Azért köszi hogy próbáltál segíteni!

2017. jan. 17. 23:58
 23/29 anonim válasza:

Szerintem ülj be a naviba és hajts tovább! Az ilyen bolondoktól veszítette el a hitelességét ez az oldal! Fogadjunk, hogy a kerted végén bal oldalt ki log egy 50-es pvc cső, na arra ülj rá és pukizzál bele! Hosszú távon meg lesz az eredménye.



Paraszt!

2017. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hátul a gatyába betett aktívszenes párna némileg enyhítené a szaghatásokat.

Ki kell engedni, hagy távozzon. A köhögés, tüsszentés körül nincs ennyi tabu. Egy nem megfelelően kezelt tüsszentéssel beteríthet az ember bárkit. Sőt, ez még kellemetlenebb is lehet, mert utána a másik törülközhet.

A köhögés meg elég zavaró tud lenni. Nem beszélve a fertőzés veszélytől egy náthás időszakban.

Amikor valaki elfingja magát, azzal még nem okozott fertőzést a másiknál. Legfeljebb büdös van. A hanghatást lehet kezelni.

2017. jan. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
23-asnak: A paraszt megnevezést gondolom az aláírásod,mondjuk passzol is hozzád. Ha olyan tisztában vagy a körülményeimmel kérlek gyere már ide hozzám mert a cső másik végét be kéne kapni.Gondolom amilyen mocskos a pofád fel se fog tűnni hogy egy hétig bélgázszagú lesz a leheleted. Biztos szereted az izgalmakat és az adrenalint... úgyhogy gyere kis nádiposzátám és csicseregj a fülembe! Csak szólj mielőtt jössz hogy aznap biztosan csülkös bablevest ebédeljek.
2017. jan. 18. 10:12
 26/29 A kérdező kommentje:

24-es: Hogy kezeljem a hanghatásokat mikor egy 3/4es slag volt a seggemben órákig?

Én nem is tudom valaha is vissza fog húzódni az ánuszom? Mert most határozottan tágnak érzem.

2017. jan. 18. 10:16
 27/29 anonim ***** válasza:

Ne tarts slagot a seggedben.

Próbáld érzéssel, lassan kiereszteni. Igaz sok gyakorlás hozzá. Persze egy robaj is bekövetkezhet minden igyekezet ellenére. Ilyenkor tereld el a környezetedben levőek figyelmét valamivel. Például tapsikolsz. Vagy tüsszentesz.

2017. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Javult a helyzetem.
2017. máj. 22. 16:09
 29/29 anonim válasza:
nem ta vagy bélgáz béla ?
2019. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!