Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 mg rivotril nem használ,...

20 mg rivotril nem használ, még megsem szedulok tőle mit tegyek? Lelki trauma ért és aludni szeretnék egész nap.

Figyelt kérdés
Tudom volt egyszer ilyen velem hasonló történet, és 5-6 szemtől észnél nem voltam egész nap.
2016. dec. 16. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél be egy altatót ne rivotrilt. Az nem altató. Betegtájékosztatót ismered? Ajánlom figyelmedbe.
2016. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, fokozatosan szedni és végül 10 szemtől sem aludtam el.
2016. dec. 16. 13:41
 3/7 szamo77db ***** válasza:
Ne hülyéskedj már, a Rivotril nem ilyesmire való. Egyáltalán: honnan vetted, mert recept nélkül nem jutsz hozzá. Fordulj orvoshoz, aki kiírja neked a megfelelő gyógyszert!
2016. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De régebben kb 3 éve úgy kiutott, hogy azt sem tudtam este vagy reggel van. Most meg semmi. Belehet szerezni.
2016. dec. 16. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Akárhonnan is van, az nem altató. Ennyi erővel szedj C vitamint, hátha elalszol tőle, nem? Fordulj orvoshoz aki egy alapos kivizsgálás után a neked megfelelő gyógyszereket felírja. Baj is lehet abból ha nem neked megfelelő tablettát szedsz be ekkora mennyiségben.
2016. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
A gyógyszer nem játék! Nem vetted még észre? Haragszom! Érted és nem rád. Senkivel sem tudod megbeszélni a problémáidat? Család, szülők, barátnő, senki nincs?
2016. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írass fel antipszichotikumot. Attól majd elmegy a kedved az alvástól. Még a wc-re se mész ki, azt is átalszod majd
2019. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!