Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázás? Esetleg más? Nagyon...

Felfázás? Esetleg más? Nagyon nagy a fájdalmam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja felfáztam. Fájt a hüvelyem, a pisi is csípte. Elmentem az orvoshoz 2+ es volt a vizeletem. felírt egy antibiotikumot 3g 1x kellett bevenni. Mondanom sem kell semmi haszna nem volt. Mindenféle teát ittam anya vett tőzegáfonya kapszulát aminek persze semmi hatása. a suliban volt orvosi vizsgálat azt mondták hogy rengeteg baktérium van a vizeletemben menjek vissza a háziorvoshoz aki konkrétan hülyének nézett hogy azt mondtam hogy fel vagyok megint fázva pedig nem megint hanem még mindig.(minden estém forró sós vízben üléssel telik ezt hallottam. Szinte nem alszom,bár ez sem használ sokat.) Lehetséges ez egyáltalán? Biztos hogy ez felfázás és nem komolyabb? Esetleg mik lehetnek a következmények? Tünetek: fájó hüvely a hüvely és végbélnyílás közötti rész repedezett néha dúzzadt a vizelet csíp székletürítés vérrel jár.

16L.



2017. jan. 17. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász, valószínűleg valamilyen fertőzésed van és az okozza a húgyúti panaszokat is, az állandó felfázást. A folyásbol könnyen feljutnak a kórokozók, mivel közvetlenül egymás mellett helyezkedik el a két nyílás. Amíg azt nem kezelik ki rendre vissza fog térni a felfázás is.
2017. jan. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanezen mentem keresztül. Rengeteg antibiotikumot etettek meg velem az urológusok, de sajnos annyira agresszív volt bennem a többféle baktérium, hogy újra és újra visszatért a felfázás. Állandóan újraszaporodtak a bacik. Nekem Grape Vital csepptől múlt el véglegesen. Miután helyretett, utána el kellett mennem nőgyógyászhoz is, mert a sok antibiotikum teljesen tönkretette a hüvelyflórám. Ha van bármilyen kérdésed, szívesen segítek, sajnos sokéves tapasztalatom van benne.
2017. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!