Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vannak hónapok óta...

Mitől vannak hónapok óta visszatérő felfázási tünetem és már vesetáji fájdalmam is, ha semmilyen vizsgálat nem mutat se követ se homokot, se gyulladást?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt kezdődött, eleinte felfázási tünetekkel jártam a háziorvoshoz. Aki gyors teszten megvizsgált vizeletmintákra írt fel antibiotikumot, amit beszedve a panasz elmúlt,majd pár hét után újra jelentkezett.. Ezt eljátszottuk párszor, amikor az urológián már postára adtam fel a vizelettenyésztésre szánt mintát,ami teljesen negatív lett. ultrahang és vérvétel is teljesen negatív.Nőgyógyászati teljes kivizsgálásom is negatív... Ám a panaszaim azóta sem szűntek meg teljesen.El vagyok keseredve, mert nem élhetek folyton antibiotikumokon.Ha valaki tudna érdemben tanáccsal szolgálni,hová és merre induljak még el, azt megköszönném.

#felfázás #vesefájdalom #minden negatív
2015. júl. 13. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Lehet ez is a probléma, ha nagyon sokat stresszelsz, sajnos más nem jut eszembe.

2015. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!