Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyáék influenzásak, én is...

Anyáék influenzásak, én is elkapta. Házi praktikák? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lázas vagyok nem bírok nyelni, orvosnál voltunk tegnap felirt vagy 6 féle gyógyszert, de sírva vettem be... Valami házi praktika? Sós vizet próbáltam, méz nem jöhet szóba mert cukorbeteg vagyok, így is 16-17 a cukrom...

2017. jan. 21. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A férjem is elkapta, a munkahelyén mindenki infuenzás, egész nap velük van összezárva -már akinek még volt ereje bemenni..Szóval szépen hazahozta. Én Grape Vital cseppet adtam neki emelt dózisban. Vírus,gomba, és baktériumölő. Szerencsére nem tudott rajta kiteljesedni, így én sem kaptam el.
2017. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre nincs semmiféle praktika, ágyban kell feküdni, és nem a számítógépet nézegetni, Aludjál, igyál sok folyadékot, persze nem szénsavasat, igyál pl. hársfa teát mindenféle ízesítés nélkül. Ha feljebb menne a lázad,mint 38 fok, akkor vegyél be egy lázcsillapítót. Sok C-vitamint egyél, narancsot, grapefruitot, és pihenjél ágyban, könnyebb ételeket egyél: sonka, csirke krumplipürével, köménymagleves (egyébként én imádom), és 1 hét múlva meg fogsz gyógyulni.
2017. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!