Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Piros száraz foltok a hason....

Piros száraz foltok a hason. Mi lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár napja észrevettem a karomon egy piros foltot, aminek a felülete száraz volt. Azt hittem megsértették valamivel így nem fordítottam rá nagyobb figyelmet. Aztán 2 napja a hasamon is keletkeztek ilyen piros, száraz felületű foltok. Nem viszket, nem ég, nem fáj. Már egyre több helyen jön ki, de leginkább a hasam környékén. Holnap megyek orvoshoz, de valakinek esetleg volt már hasonló? Aggódom..:(

Előre is köszönöm!!


2017. jan. 22. 14:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Megsértettem*
2017. jan. 22. 14:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Múlt héten nekem is volt a karomon két ilyen száraz pirosas folt, megijedtem, hogy terjedni fog, de Bepanthennel kentem és elmúlt, illetve a pirosság, folt eltűnt, de még két kicsi helyen érzem a szárazságot a bőrömön. Talán ekcéma lehet, nem tudom, még soha nem volt ilyenem.
2017. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gombától kezdve ekcémán át pikkelysömörig bármi lehet, bár furcsa, hogy nem viszket. Érdemes rögtön bőrgyógyászatra menni vele, addig is kerüld a tusfürdő használatát azon a területen, és írd össze, hogy mostanában használtál-e új kozmetikumot (tusfürdő, testápoló), vagy mosószert.
2017. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem használtam semmi újat, tehát attól nem lehet. Nekem is ez a furcsa h nem viszket.
2017. jan. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!