Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan hely magyarországon...

Van olyan hely magyarországon ahol foglalkoznak reparativ terápiával?

Figyelt kérdés
Van magyarországon lehetöség arra hogy ex gay vagy reparativ terápiával foglalkozo embereket találok ?

#exgay #reparativterápia
2017. jan. 22. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Én ugyanezt szeretném.Nem annyira régen elkezdtem egy kutatómunkát ennek a lehetőségeiről.Arra jutottam,hogy vannak olyanok,akiknél ez lehetséges.Ismerek egy terapeutát,aki foglalozik is ezzel. (Természetesen senkire nem kényszeríti rá,hanem azoknak segít,akik önként szeretnének részt venni egy ezzel kapcsolatos terápiában.)Privátban szívesen megadom az elérhetőségét,valamint tapasztalatot is cserélhetünk erről.

Emellett különösen ajánlom Joseph L. Nicolosy Szégyen és kötődésvesztés című művét.Rengeteg dologban magamra ismertem benne.

2017. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!