Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek lázas holnapra,...

Hogyan legyek lázas holnapra, vagy legalábbis minél előbb?

Figyelt kérdés
Krétánk nincs itthon, és a mai krétában már nincs is meg az az anyag, ami okozhatja a lázat, így az nem jó. Langyos, sós vizet próbáltam már, semmi, sőt, még azt is megpróbáltam, hogy egy hidegzuhany után még egy kicsit vizesen, pizsamában odaálltam az ablakba (egy jó 7-10 percre), de még csak hőemelkedésem sem lett. A sós kávét még nem próbáltam. Nem vagyok rossz tanuló, csak az iskolából és osztálytársakból van elegem, így 2-3 nap pihit szeretnék csak. Így megkérném a nagy, és mindentudó "bölcs" embereket, akik biztosan soha sem érezték azt, hogy kicsi szünetre lenne szükségük (irónia), hogy légyszíves ne kezdjenek el oltogatni vagy prédikálni, tudom, hogy mit csinálok :D A kamuzás nem válik be, a homlokomról a szüleim tudják, hogy tényleg lázas vagyok-e, így hazudni nem szeretnék, illetve biztos nem fognak kiigazolni azért, mert megkértem őket, mert kis szünetre lenne szükségem. Előre is köszi.

2017. jan. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyenge próbálkozás. Hasmenés hatásosabb, és még csak igaznak sem kell lennie.
2017. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt hogyan lehet elérni?
2017. jan. 23. 22:29
 3/7 anonim válasza:

Hasmenéshez lekvár+mustár vagy tej.

Nekem a kamu hasmenés már bevált de én a fejfájásra szoktam panaszkodni vagy összesítik magam hogy fáj a hasam. A kréta sem működik sajnos :( . A sós vizet még soha többé egyszerűen undorító :D . Szóval tettezsd magad ennyit tudsz tenni.

2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy bef0&0l a holnapi dogától
2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint mondtam NEM kell hogy hasmenésed legyen. Elmész wcre rövid időn belül többször is, mondod hogy hasmenésed van, bla bla bla max nem ehetsz hogy ne legyen feltűnő meg párszor beülsz unatkozni wc-re. Legyen fantáziátok.
2017. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hasmenést felesleges előidézni, senkinek az anyja nem fog belenézni a klotyóba, hogy tényleg odaf*sott e.

Lázat úgy a legegyszerűbb kamuzni, ha odateszed a lázmérőt a radiátorhoz, melegvíz alá, vagy a teába.

De minden szülő pontosan tudja, mikor kamuzik a gyerek, akárhogy köhögsz, akárhogy szenvedsz.

Az őszinteség célravezetőbb, de meg lehet érteni, ha nem akarnak csak úgy kiigazolni, pláne így téli szünet után.

Én megértem, hogy nem szereted a sulit, de az élet nem úgy működik, később sem úgy fog, hogy "kéne 2-3 nap szünet".

Amúgy, ha ilyeneket csinálsz, nem leszel azonnal beteg (bioszórákra be kéne járni, ha kiállsz a hidegbe, attól nem lázasodsz be...), de később még lehet bajod tőle. Kb. pont hétvégére leszel sz**ul, ha tovább csinálod a hülyeséget.

2017. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A hasmenést még talán ki fogom próbálni, csak az a baj, hogy nem tudok jól kamuzni :D Ezért akarok inkább enyhén beteg lenni, meg amúgy is, hazudni nem nagyon akarok senkinek.

Bejárok én bioszórákra, kár, hogy nem tudom az órákon, hogy most egy analfabéta beszél-e hozzám, vagy tanár...

2017. jan. 23. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!