Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szakítottunk barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk barátnőmmel tulajdonképpen közös megegyezés volt azt mondta, hogy már nem szerelmes, legalábbis már csak "parázsló" ez a szerelem amit érez, Mit tegyek, hogy minél hamarabb elelfejtsem? Mert szenvedek és ez így nem pálya.

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

KÖzös megegyezés volt ugy hogy te még szereted?:O

Amugy probáld vagy ujrakezdeni vele,ujat belevinni a kapcsolatba és akkor ujra meggyullad a szerelme,vagy nézelödj más lányok felé,lehet találsz olyat aki ugyonigy megdobogtatja a szived.:)

Probalj e gondolni rá,és lehet nehéz de ez a legjobb megoldás. Ha nincs mi lefoglalja az idődet akkor hangos zene,vagy vmi sport,hobbi..válogass.:)

2009. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban nincs remény arra, hogy esetleg a különélés alatt rájön valójában mégis te vagy az, aki nélkül nem akar élni, akkor a leggyorsabb megoldás a "kutyaharapást szőrével" dolog.

Tapasztalatból mondom.

2009. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A parázsló tüzet még fel lehet izzítani!;-)

Itt a Karácsony,a szeretet ünnepe,lepd meg valami romantikussal,biztosan jólesne neki! Érezze hogy fontos vagy neki,és biztos vagyok benne,hogy feljönnek benne a régi érzések! Csak kicsit fel kell éleszteni:)

2009. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2 és fél évig voltunk együtt , egyébként igen én szerelmes vagyok még belé nagyon, ezért is szenvedek ... Közös megegyezés volt , mert igaz ,hogy szenvedek nélküle de az talán egy idő után jobb lenne , mintha mindennap mikor én mondom neki h szeretlek , neki kényszerből kell ugyanezt válaszolnia ,mégha nem is igy érez ... Én mindent megtennék ,hogy jobb legyen ,de már 2x megpróbáltuk , probáltam mindent ... Elfelejteni viszont nemtudom , szánalmasnak is érzem magam , nem férfias ahogy viselkedek , de szar nélküle az életem ennyi ...
2009. dec. 25. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:

De édes vagy :) Komolyan :) Jó, hogy vannak még ilyen klassz érzelmes srácok.

Egy csajozós időszak majd átsegít ezen.... amúgy ha a csaj azt látja, hogy szenvedsz az nem jó, mert nyeregben érezheti magát. De ha azt látja, hogy továbbléptél, akkor lehet, hogy rájön mit veszített.... és akkor nálad a lap.

Ne szenvedj otthon, egy nő (férfi) sem ér ennyit....


Menj el a haverokkal bulizni, a szilveszter amúgy is jó aprópó lesz a kikapcsolódásra ;)

2009. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy a nap minden percére legyen programod...az se baj ha kicsit rohanásban vagy, akkor biztos nincs időd rá gondolni. Probálj elpakolni mindent ami ráemlékeztet, meg ne kutakodj utána sehol... Ha még szeret és érzi a hiányodat...akkor hátha rájön...ha keresed akkor nem fogja érezni,hogy már tényleg nem vagy..

Én ilyenkor azokat csinálom amikre nem jutott időm, és mindig is kiszerettem volna probálni, kihívásokat keresek...egy új érdekes társaság amúgy sokat dob a dolgon, vagy egy rég nem látott jóbarát/ismerős:)

2009. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban...Én is így vagyok csak nálunk a barátom nem szerelemes már...
2009. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!