Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetnék gyorsan beteg...

Hogyan lehetnék gyorsan beteg (végre)?

Figyelt kérdés
Leginkább influenzát, vagy valami felső légúti megbetegedést szeretnék. Tegnap elég sokat mentem BKV-val, bementem egy orvosi rendelőbe, sokat dörzsöltem a szememet, számat, miután megfogtam a kapaszkodót/rendelőben a kilincset, de semmi bajom nincsen... Máskor már attól beteg lettem, ha mellettem valaki köhögött 2-t, most meg semmi. Nem iskola miatt szeretnék beteg lenni, így kioktató válaszokat nem kérek köszönöm! Létezik, hogy lappang már bennem valamilyen vírus?

2017. jan. 25. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Már most beteg vagy.....
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
idióta...
2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igyál hashajtót és színlelj fosást 2 napig. Garantáltan kerülni fog mindenki. Az már másik kérdés, hogy mennyire lesz konfortos az a 2 nap, de az alapkérdést tekintve gyorsan beteg leszel. Amúgy nem értem miért jó neked az.
2017. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Menj be barmelyik plaza vagy tesco wc-be es ott tapogass, nyalogass ossze barmit, garantalt a siker
2017. jan. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ez most komoly? válasza:
28%

Szia!

Már ne is haragudj de hülye vagy. És ez enyhe kifejezés. De tudok segíteni. Hatásos technika ha felszállsz egy vonatra, lehasalsz és végignyalod a padlót. A takarítók is örülni fognak. Ha nem sikerül, keress egy jókora adag kutyatrágyát, vidd haza és vidéki módra készítsd el tetves panírban. Tálald szárított csótánnyal. A hatás garantált. Persze ha nem akarsz annyit szenvedni vele, eheted magában is. Ha ettől nem leszel beteg, sajnálom nem tudok segíteni.


Minden jót!

2017. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

BKV-n csúcsidőben vegyél jó mély levegőket, tapogass végig minden kapaszkodót majd nyalogasd le a temyeredet otthon.

Esetleg menj oda egy csöbeshez és igyál a hugyából, edd meg a szarát, egy kis tbc-s köpetet is kérhetsz tőle

2017. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet hogy a szervezeted olyan erős mint a vasembernek és nem tud bejutni a kórokozó! De majd meg tudod akkor ha beteg leszel fekszel lázasan fáj mindened, hogy jobb lenne, ha egészséges lennél!
2017. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát azt erősen kétlem, mert máskor meg állandóan beteg vagyok... Nem eszem gyümölcsöt, zöldséget, tejterméket, vitaminokat egyáltalán nem szedek, szóval nem hinném, hogy nagyon erős lenne az immunrendszerem. Ezért sem értem, hogy most miért nem leszek beteg, amikor nagyon nagy szükségem lenne rá :(
2017. jan. 28. 17:04
 9/11 anonim válasza:
100%
nem tudok mit mondani erre :D Ne legyél beteg csak azt vagy ha unatkozol söpört fel a házat. :D
2017. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Most, hogy kellemes mínuszok uralkodnak, talán összeszedhetsz egy náthát, ha fürdés után még vizesen eltöltesz egy kis időt a nyitott ablaknal vagy ajtónál.

Viszont itt az a gond, hogy tüdőgyulladást is kaphatsz, azt pedig azért nem kéne!

2017. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!