Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van gombóc a torkomban?...

Miért van gombóc a torkomban? Tobbi alul

Figyelt kérdés
pár napja lettem náthás.és egyik reggel ugy keltem fel hogy nathas vok de va nmég valamki,és éreztm egy nayg gombócot a trokomban.ittam vizet,nem ment le.nyelni is alig tudtam.aztan pár ora mulva elallt,.azt mas nap megin par oraig,és most itt ulok harmadnap és megin érzem,de nem egyesznap érzem anem naponta pár oraig.anya azt mondta azert van mert magfaztam,meg nem iszok leget,de ez sztem nem igaz.kezdek félni,a nyálamat is alig tom lenyelni.mitől van ez?? legysz irjatok kommentet vagy privatot.koszi

#gombóc #betegseg.egeszseg
2017. jan. 28. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 12 éves fiu vagyok
2017. jan. 28. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell megijedni. Nátha, talán influenza. A torkod meg be lehet gyulladva. Nem nagyon tudsz mit tenni, igyál sokat, fújd az orrod és talán az is segíthet, ha szépen kifekszed/kiizzadod.
2017. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha idegeskedik csak rosszabb lesz. Okozhatja megannyi dolog, nátha, influenza. Ha többet inna, az viszont jobb lenne, ugyanis hamarabb átesne a betegségen. Okozhatja savtúltengés is, ami stressztől is lehet. Ha nem javul pár napon belül, nem ártana felkeresnie a háziorvosát.
2017. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, menj el holnap a háziorvoshoz, megnézi a torkod, lehet gyógyszer kell rá. Persze a stressz is okozhat ilyen érzést, főleg ha beképzelsz magadnak halálos betegségeket.
2017. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!