Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Idegentest-érzés van a torkomb...

Idegentest-érzés van a torkomban, hetek óta, fáraszt beszélni, néha fullaszt, berekekedek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az egész a gombócérzettel kezdődött, mint amilyen sírás előtt. Nem ég, nem szúr, nem viszket, egyszerűen csak mintha meg lenne nagyobbodva a torkom vagy ott egy nyirokcsomó. Pár mondat után rendesen elfáradok beszélni, fáj, abba kell ahgynom, egyre többször berekedek.

Voltam tegnap fül-orr-gégésznél (sztk), ő rám nézett, azt mondta vékony vagyok, reflux... Mondta kérjek háziorvostól beutalót gasztroenterológushoz..

Volt esetleg valakinek hasonló? Vagy tud erről valaki valamit?

Aki volt gasztroenterológusnál vagy vizsgálták refluxszal, mit tapasztalt?


21N



2015. aug. 21. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de azt tudom, hogy ez 100%, hogy nem reflux. A reflux az teljesen más, semmi köze egymáshoz a két dolognak, max csak ha azt is szoktad érezni, hogy visszafolyik a savad a torkodba és csípi...
2015. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azóta hogy vagy? kiderült mi volt a baj?
2016. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!