Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rekeszizom gyulladas?

Rekeszizom gyulladas?

Figyelt kérdés

Elkaptam valami nagyon agressziv virust, meg is fertoztem az egesz csaladot. Az elso 2 napban szinte egesz nap aludtam, szedules, fejfajas, orrfolyas, etvagytalansag es szaraz kohoges. Tele az ujsag es a tv az influenzaszezonnal, ugyan ezek a tunetek.

Mar jol vagyok, mondhatni egeszseges csak meg kohogok es annyira faj a ket bordam kozott a gyomromnal ha kohogok/tusszentek/felulok, hogy sirni tudnek. Probalom pihentetni de nem nagyon megy hisz allandoan ingerli valami a torkomat es krakogassal nem tavozik valadek. Mar fordulni is nehezemre esik, bar mozgasnal csak huz, feszit de ha kohogok.. pokoli.

Mit tudnek csinalni? Addig nem mulik el mig kohogok?


2017. jan. 29. 08:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Erintesre is faj, neha masszirozom ami jol esik de nem hasznal.
2017. jan. 29. 08:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Izomláz alakult ki benne a köhögéstől. És ahogya köhögés csökken az is el fog múlni. Sajnos tenni nem tudsz vele semmit. Szedjél hurutoldót,hogy a váladék könnyebben ki tudjon ürülni és türelem.
2017. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és szopogass köhögés elleni cukorkát.
2017. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! :-)
2017. jan. 29. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!