Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyen gyorsan hasmenésem?

Hogyan legyen gyorsan hasmenésem?

Figyelt kérdés

Azokat, akik nem tudnak normális választ adni, légyszi kíméljenek!

Csak egy pár napig szeretném, hogy hasmenésem legyen, mit igyak vagy egyek? A sok tej (naranccsal vagy anélkül) tényleg beválik?



2017. jan. 29. 22:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A nyírfacukor, főleg ha nincs hozzászokva a szervezeted, egy vékony filmréteget képez ott, ahol a víz szívódna fel a beledben, így minden elfogyasztott víz átfolyik a beleden...

De nem biztos, hogy szeretnéd ezt többször átélni, szerintem nem vagy vele tisztában milyen érzés is egy hasmenés...

2017. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Volt már, tudom milyen.
2017. jan. 30. 06:55
 13/21 anonim ***** válasza:
Más ha folyékonyat kakilsz, meg más egy görcsölős mindenkijövős hasmenés... nem tudom, akinek volt már abban a fájdalomban része, nem tudom elképzelni, hogy szándékosan akarná is...
2017. jan. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én csak az elsőt szeretném elérni, és nem akarnék belőle rendszert csinálni... :D
2017. jan. 30. 14:52
 15/21 anonim ***** válasza:
Na mizu,kif@stad magad? :D Mivel sikerült elérned?
2017. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam az olajat (mert az volt itthon xD), de semmi. Holnap próbálkozok többel vagy esetleg mással :D
2017. jan. 31. 18:55
 17/21 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miért akarod, hogy legyen? 😄 puszta kíváncsiság.
2017. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Bevallom, a suli miatt. És nem csak szimplán azért, mert meg akarnám úszni a dogákat. :D
2017. febr. 1. 19:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor ordíts párnába pár percig torkod szakadtából, és menj el utána dokihoz, hogy fáj a torkod. Nekem bejött amikor középsulis voltam.
2017. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

2 napja köhögök és hőemelkedésem van...

Hőemelkedést kézzel nem igen lehet kitapintani, köhögni meg lehet, hozzá fancsali pofa és depressziós hangnem...

Influenza járvány van... ezzel tuti kiírnak...

Hasmenést, fájós pisilést, szédülést, remegést soha ne hazudj, mert ezek további kivizsgálást igényelhetnek...

Hasmenéssel meg fájós pisiléssel még az is benne van a pakliban, hogy mintát kell vinned kis dobozkában, szédüléssel meg ilyenekkel meg egyenes útad van vérvételre.

2017. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!