Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyhártya gyulladásom van?

Agyhártya gyulladásom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Levegövételnél beleszurkált hátul tarkomba jobb oldalt meg mikor hidegen tartozkodtam tegnap este kezdett jelentkezni meg mikor kint voltam utcan megjegyzem mindig huzok sapkát most pár órája nem éreztem meg nem minden levegövételnél éreztem csak közbe közbe eddig még lázam nem volt enni is ettem rendesen szerintetek mi lehetett/lehet ez? Aggodok kicsit...


2017. jan. 31. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az agyhártyagyulladás tünetei között szerepel a magas láz, hányinger, szédülés, tudati állapot zavartsága, rossz közérzet, látászavar. Nem valószínű, hogy az.
2017. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nincsenek meg rendesen tudtam enni is
2017. jan. 31. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
IGEN, agyhártyagyulladásod van, AIDS-el fűszerezve!!
2017. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
????
2017. jan. 31. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Heveny hasmenés, hányás, tarkókötöttség, lila kiütések, alvásnál vadászkutya-tartásban fekvés tartozik még pluszban a tünetekhez.

Biztos, hogy nem agyhártya gyulladás. Megfújt a szél, picit megfáztál, vagy becsípődhetett egy ideg. Ne aggódj!

2017. febr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!