Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges e hogy Agyhártya...

Márkez kérdése:

Lehetséges e hogy Agyhártya gyulladásom lesz?

Figyelt kérdés
Nem rég le vágattam a hajam kopaszra.. és aztán úgy mentem motorral hogy nincs rajtam sisak, és nagyon fázott a fejem elég hideg is volt.. így el lehet kapni ezt a fertőzést? vagy ez csak bakteriálisan lehet? és így nem gyulladhat be? kérlek értelmes választ adjatok meg!! nagyon fontos lenne!!:S

2012. okt. 6. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hacsak közben nem sugározták a fejedet. Ezen ne aggódj, de legközelebb viselj sisakot, mert ha szétloccsan a betonon a fejed, akkor már nem lesz minek begyulladnia..
2012. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tévhit, hogy attól kialakulhat agyhártyagyulladás, ha valakinek megfázik a fejbőre. Ez korpásodást okoz!!!

Agyhártyagyulladást a kórokozókon kívül (gomba, vírus, baktérium), koponyasérülés, és a fejet ért sugárzás válthat ki.

2012. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!