Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehetett a szédülés oka?...

Mi lehetett a szédülés oka? Pánikroham, a fertőzéses betegségem tünete esetleg valami szívbaj?

Figyelt kérdés

Ma délután egy város belvárosában sétáltam, pályaudvarnál voltam a buszomra igyekeztem. Már előtte is éreztem kissé valami furcsa érzést, mintha kissé tompán érzékelném a külvilágot mert kicsit furcsán láttam, majd mikor már odaértem a pályaudvarra elkezdtem szédülni is. Közben elég stresszes voltam és nagyon sok ember volt körülöttem ami bennem feszültséget okoz, és szédülést éreztem. Majd odébbmentem gyorsan, bevettem egy Xanaxot, közben a szédülés elmúlt már, a furcsa közérzet még egy ideig nem. Majd az is elmúlt mikor már hatott a Xanax.

Jó régóta feszült vagyok az emberek között, de szédülni még soha életemben nem szédültem.

Hozzá kell tenni mindehhez azt, hogy jelenleg van valami fertőzéses betegségem, torokgyulladás. Lázam ma már nincs, de fáj a torkom, kissé náthás is vagyok. Lehetett ez a szédülés valami bakteriális vagy vírusos fertőzésnek a tünete is? Vagy inkább pánikroham volt?

Legrosszabb eset, gond lehet a szívemmel? Múltkor voltam EKG-n, szívritmusom jó volt akkor.


Egy biztos, emiatt a szédülés miatt úgy bepánikoltam hogy majdnem elmentem öngyilkos lenni, de a nyugtatónak hála inkább hazajöttem


20/F


2017. febr. 2. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, van kezelőorvosod, vele kéne erről konzultálni.
2017. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja a szívednek, csak kissé hipochonder vagy.

Vigyázz a gyógyszerekkel, főleg ha egyszerre többfélét is beszedsz. Minél több gyógyszer, annál több mellékhatás, és annál több komplikáció. Próbálj ki természetes nyugtatókat, gyógyteákat, pl. citromfű.

Szédülni sok mindentől lehet, pl. a vércukrod is leeshetett. Próbálj egészségesebben táplálkozni, és szedj vitaminokat, pl. D3 vitamin, B-vitamin komplex.

2017. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!