Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyszer van egyszer nincs...

Bazsiniko8 kérdése:

Egyszer van egyszer nincs hasmenésem. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
3 hete voltam influenzás.Rá egy hétel 2 napig voltan othon mert nagyon picit hány ingerem volt.Diétáztam.Amugy szedtem Ambroxol tevát meg vmilyen antibiotikumot.Csütortokon egy lágyabb székletem volt reggel de eltuttam menni suliba.Péntek hajnalba felkeltem mert hasmenésem volt ilyen vízszerű meg csomó gáz jott ki belőlem.Meg amit böfögtem ilyen Meggy Márka ize volt mert elozo este azt ittam.Vettem be szén tablettát meg vmilyen Tosecton port.Reggel is volt egy wc zés de má r aztán nem volt semmi baj.Diétáztam.Másnap semmi gond nem volt jo volt a szekletem.Aznap ettem pizzát meg csokit meg ittam Nesteat.tegnap reggel volt egy pici folyekony kaki de aztán egész nap semmi baj.Este is volt de az már jó volt.Ma meg reggel ugyanúgy volt egy kis hasmenésem meg felvoltam puffadva jott ki a sok levego.De mar jó vettem be szenet meg azt a port.Ma megyek orvoshoz.Mi lehet a bajom?. 15 leszek nyáron es fiu vagyok.Válaszokat előre koszonom.Jah meg a vakbelem nel egy picit fáj ha meg nyomom de ilyen volt már máskor is edzés után mert kondizok.

2017. febr. 6. 09:54
 1/3 A kérdező kommentje:
jah meg tegnap ettem ilyen hamburgert meg USA pizzát.Hamburger szósz is volt.
2017. febr. 6. 09:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy vírus meg mindenféle gyógyszer tönkreteszi a "normál" baktériumflóra egyensúlyát és a bélhám sejtek sem tudnak regenerálódni, mert összevissza eszel olyanokat, amelyeket a rosszul működő bélhám által terelt enzimek nem tudnak normálisan lebontani, de a túlsúlyba került erjesztő és rothasztó (gáztermelő) bélbaktériumok gáztermelés mellett kiválóan le tudnak bontani, akkor ne csodálkozz. Összevissza gyógyszert sem szabad szedni. 1 szem Bolus adstringens tabletta már sokat segíthet a hasmenés és a gázképződés megállításában, de csak megfelelő diéta mellett. 1 hétig erős diétát kell tartani: sózott főtt krumpli, reszelt alma, fekete tea (kedvező esetben diólevél tea). Cukrok, fehérjék és zsírok mellőzve, pizza, csokoládé stb. nuku. Aztán pár nap után lehet óvatosan fehérjét enni kevés főtt csirkehús formájában. Az erősen fűszeres dolgokat mellőzni kell.
2017. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm válaszod!
2017. febr. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!