Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herevisszér lesz?

Herevisszér lesz?

Figyelt kérdés

Az urulogusom megállapította, hogy a bal herémben gyengébb herevisszér van. Azt mondta, hogy előbb utóbb lehet operálni kéne, na én ennek a lehet szónak nagyon nem örültem. Kaptam rá voltaren fájdalom csillapítót.

Szerintetek egy gyengébb visszér képes magától vissza húzódni vagy ezt már mindenképpen műteni kell?


Kérlek az írjon akinek volt már ilyene, vagy érdekelt a témában!

23 fiú vagyok.



2017. febr. 6. 11:00
 1/2 anonim válasza:

Nekem volt.


Erre az urulógus tudna válaszolni, hogy egy gyengébb visszér képes e magától visszahúzódni. Szerintem nem képes. Nekem 16 éves koromban volt, előtte ugy három évig tompán fájdogált baloldalt a hasam, és a hasammal együtt összeköttetésben a bal herém. (Általában baloldali varicocele alakul ki mindig mivel a bal herében mennek az erek). De soha nem jutott eszembe h fájdalomcsillapítót vegyek mert igazából ez nem fájdalom volt csak olyan nyomás érzés a hasban a herével együtt érezve. Aztán kezdtem érezni megtapintva a bal herémben, hogy miért ilyen erős vastag (kb. 7-8 mm átmérőjű) az ér. Elsőnek azt hittem h alapbol ez a normális, de mivel volt ez a has és here együttes nyomás érzés, elmente urulogushoz ahol a doki egy pillanatra megfogta es azonnal mondta a dátumot, avagy a műtét időpontját. Herevisszér-tágulatnak hívják, latinul ahogy a dokik mondják, Varicocele. Ez férfiaknál nagyon gyakori dolog. Ez okozza leggyakrabban a férfi meddőséget. Egyszerű rutin műtét. No para.


Nem hiszem h visszahuzodna, csak csodával történhet ilyen. El kell menni műtétre mert gyilkolja a spermákat, és hát egyre rosszabb lesz, nagyobb a visszér.


Varicocele műtét után előfordulat ennek a következménye, a hydrocele, nekem ez is volt. Ez csak annyi h víz keletkezik a herében amitől folyton nagyobbacska és zavaró. Ez még egyszerűbb műtét, csak lecsapolják a vizet.


Nekem most éppen a bal herémben jciszta van. Most ezzel kell mennem műtétre a ku*vaélet xd. Ez sem nagy szám, viszont sokkal kellemetlenebb mint egy varicocele. 22

2017. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Irtam privatot!
2017. febr. 7. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!