Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lázra mikor érdemes kalmopyrin...

Lázra mikor érdemes kalmopyrint bevenni?

Figyelt kérdés
Influenzás vagyok 3. napja, hétfőn kezdődött 38 fokos lázzal. Tegnap viszont feltűnően jól voltam, csak köhögtem. Ma megint lázam van, és borzasztóan érzem magam. Most már órák óta 38.8 a lázam. Érdemes ezt már csillapítani, vagy még nem?
2017. febr. 8. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rosszul érzed magad, akkor érdemes csillapítani, de kalmopirinnel csínján kell bánni, folyamatos szedése nem ajánlott, mert gyomorpanaszokat és vérzéscsillapodási zavarokat okozhat.
2017. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már onnantól fogva, hogy akár hőemelkedésed volt, de rosszul érezted magad, már onnantól vehettél volna be lázcsillapítót.

Persze, persze, a lázzal dolgozik a szervezet a kórokozók ellen, csak a kórokozókat a szervezet akkor is le fogja győzni, ha a lázadat csillapítod és ha egyszer a láz rosszullétet okoz, akkor bizony nemhogy szabad, hanem érdemes is lázat csillapítani.

2017. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen magas lázra Algopyrint, vagy Neocitránt kellene bevenned. Az rendben, hogy dolgozik a láz, de rohadt rossz közérzetet csinál, és a szívet is leterheli. Csinálj hűtőfürdőt is, és holnap menj dokihoz. Ez már felülfertőződés lehet.
2017. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!