Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a fél fenekem?

Miért fáj a fél fenekem?

Figyelt kérdés

Háton fekve lábemeléskor fáj a ball fenekem és kisugárzik a fájdalom a bokámig,ha jobb lábamat emelem akkor csak egy kicsit érzem a fájdalmat,Lehajláskor ugyan ez a helyzet.Mitől lehet ez??? Probléma pár hete fent ál,az elején zsibbadás sugárzott majd csontkovács után elmúlt a zsibbadás de a fájdalom megmaradt,szerintük izom letapadásom van,szerintem meg sérvem.....


26/F



2017. febr. 11. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sejtéseid helyesek, nagy valószínűséggel trauma érte az egyik porckorongot és kiboltosulás keletkezett rajta az ülőideg kiágazódásánál. Próbálj ki e egy gerincnyújtó (gravitációs) padot (denevérpad), hátha megszűnnek a tünetek.
2017. febr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos könnyen lehet, h sérved van. egyszer én is sérvre gyanakodtam, és akkor olvastam, hogy ha gyanakszol, akkor emeld föl így a lábadat, és ha nincs olyan kisugázó fájdalom, amiről írsz, akkor nincs sérv.

szóval persze nem 100% de könnyen lehet, hogy neked van.

orvoshoz menjél. a McKenzie tornát szokták javasolni.

Magadtól ne kezdj el semmit gyakorlatozni, mert ronthatsz a helyzeten. a youtube-on is sok ártalmas gyakorlat van fönt (pl. előrehajlások, ami tilos!!)

2017. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!