Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székelés után vérzik a fenekem...

Székelés után vérzik a fenekem, ez mitől lehet, illetve mi a teendő?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szóval egyenlőre még nem szeretnék szólni erről a szüleimnek. Mindképpen várok még egy-két napot, hátha magától is elmúlik.

Annyit tapasztaltam, hogy amikor kitöröltem, a papír tiszta vér lett (világos színű, élénkpiros). Fájdalmam az nincs, sem ha ülök, sem ha sportolok. Még a lovaglásnál sem okoz gondot...


Kicsit aggódom, kérlek nyugtassatok meg, hogy megmaradok! :D


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. nov. 12. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Aranyér. Nincs mit titkolni rajta, rengeteg embernek van, többnek, mint gondolnád, ha elmész a házidokihoz, kenőcsöt ír rá.
2016. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De kívülről nem látszik semmi :/
2016. nov. 12. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az aranyér lehet belső is, meg lehet végbélrepedés is, az se komoly. Ha aggaszt, menj el a házidokihoz. Semmi szégyellnivalód nincs, ez nagyon általános dolog.
2016. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is előszokott fordulni sajnos.pár hónappal ezelött volt olyan korszakom hogy nem étkeztem normálisan és szorulásom lett.Aztán amikor nagy nehezen sikerült székelnem iszonyatosan fájt meg kemény volt éreztem hogy felsértette a végbélnyílást.Azóta előfordul ritkán velem is ha kicsit keményebb az állapota a végtermékemnek hogy vérzik sajnos.Valószínűleg olyankor újra felsértem.Persze csak kis mennyiségű a vérzés.Nem gondolom hogy aggódnod kellene ez miatt.:) Szerintem a patikában is kapsz rá kenőcsöt ha elmondod a problémát.persze ha komolyabbra fordul mindenképp menny vele dokihoz 22/l
2016. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy rákos vagyok? :/
2016. nov. 12. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj dehogy is.Nem szabad beképzelni magadnak ilyen butaságokat.Ha rákos lennél annak jóval komolyabb tünetei lennének.Ha magában a székletedben nincs vér akkor nincs nagy baj. Utolsó válaszoló voltam
2016. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Abban nem volt vér... de azért egy kicsit mégis aggaszt a dolog. Olyan ijesztő látvány volt.
2016. nov. 12. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákos lennél, az sok egyéb tünettel is járna. Hetekig v. napokig nincs széklet, utána hasmenés van napokig - ez váltakozik, és biztos több vér is van. Kenjél a végbeledbe Reparon kenőcsöt, ha aranyered van, attól visszahúzódik.
2016. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!