Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Középfülgyulladás?! Talán az...

Középfülgyulladás?! Talán az úszás miatt?

Figyelt kérdés

Szerdán lázam volt, csütörtökön már a fülem is elkezdett fájni. Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy olyan vizes, szörcsögő hangot hallok, de csak a bal fülemnél. Olyan, mint mikor a víz bele megy, csak ez nem jön ki.. Gennyes volna?


Voltam gyerekorvosnál, írt fel antibiotikumot. Csupán ez segítene? Úgy érzem, hogy tele van lötyivel, van hogy megszédülök. Lázam nincs, fájni nem fáj (csak néha), de nagyon be van dugulva..


Félek tőle hogy fel kell szúrni. Gyakran csinálják még? Vagy segít az antibio és az egész napos melegítés? Már nagyon unom hogy hozzá vagyok kötve ehhez a melegítő cucchoz.. :/


Olvasgattam korábbi kérdéseket itt.. Miért jó ha befogom az orrom és úgy fújok?


Kérlek, segítsetek!



2017. febr. 11. 16:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Az utolsó kérdésem.. Kipróbáltam és egyből kidugult pár percre. Azt hittem fájni fog :DD
2017. febr. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!