Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Múlt héten végig gyenge...

Múlt héten végig gyenge voltam és rosszul vaoltam. Csak egyre rosszabbul leszek és már a torkom is fáj, ráz a hideg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hétfő óta voltam rosszul, hőemelkedés, álmosság, hasfájás.

Mivel a szüleim nem engednek hiányozni, ezért Rubophennel, vitaminokkal és rnergiaitalokkal éltem túl a hetet. Nagyon rosszul voltam, alig támolyagtam, néha félre is beszéltem, szédültem, azt sem tudtsm mit csinálok, annyira rosszul voltam. Gondoltam hétvégén kifekszem, de csak egyre rosszabbul vagyok. Csak hőemelkedés, torokfájás, kicsi orrfulyás, iszonyú rossz közérzet.

Már decemberben és januárban is voltam ennyire beteg. Kb. 2 hetég tartott. Egy hétig jól voltam, erre most megint.

Anya a terjesztő, hozza a kisgyerekektől, már egy hete ő is beteg. Tudom írtam már ki kérdést, de nem bírom.

Mist megint hogy megyek holnap suliba? És ha anyám megint hoz valamit haza jövő héten? Erről szól az egész telünk már kikészültem teljesen. 3 éve kezdődött, hogy ennyit vagyunk betegek, akkor ment vissza az oviba dolgozni. Tavaly csak 2-szer lettem beteg, de ez az idei év szörnyű, főleg nekem.

Komolyan megölöm magam, ha tovább kell szenvednem.


2017. febr. 12. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz, mert lehet, hogy gyógyszeres kezelésre van szükséged és nem a vény nélkül kapaható szerekre, hanem rendes, orvos által felírt gyógyszerre.

Illetve ha eddig nem tetted volna meg, akkor szedjetek komplex vitaminkészítményeket te is és anyukád is, akkor erősödik az immunrendszeretek és nem lesztek ennyit betegek.

2017. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el szépen az orvoshoz és ő kiír. Nem csak szülőkkel lehet menni én szinte mindig egyedül mentem. Próbálj meg több vitamint szedni és szerintem vérvételre is kérj beutalót ha ennyire gyenge az immunrendszered.
2017. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már teljesen örjöngenek a szüleim, mert megmondtam, hogy beteg vagyok. Úgyhogy mennem kell. Azt sem tehetem meg, hogy elindulok és visszajövök, mert apám nyugdíjas és itthon van egész nap.

Mikor koleszos voltam, se voltam ennyit beteg, mint mióta ő mindent hazahoz. Azt hajtogatja, hogy ő is megy dolgozni így.

Én komolyan kikészülök, hogy állandóan! elkapok tőle valamit. Szellőztetni nem enged, arra teljesen bedühödik. Ma gondoltam kiszellőztetem főzés után a konyht, tiszta pra is volt. Erre betavarodik és 30 mp után becsukja, hogy elég volt.

Tavaly nyelvvizsga előtt hozott haza valamit, úgyhogy lázasan mentem vizsgázni. Egyébként megmondta, hogy ő nem hajlandó semmit sem szedni, mert már felvetettem neki. C vitamint is zsebpénzből vettem titokban.

Most megint vettem be egy Rubophent egész jól használ, imádom :D

De már nagyon sokat bevettem a héten és örökké nem szedhetem, nélküle pedig csak fáj a fejem, hőemelkedésem van. Hihetetlenül rászoktam az energiaitalra is, de az sem igazán egészséges.

Ajánlottak echinaceát és hasonlókat, de semmit nem érnek.

2017. febr. 12. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor szépen menj el suliba és onnan pedig menj el az iskolaorvoshoz. Elmondod a suliban, hogy rosszul érzed magad és el szeretnél menni az iskolaorvoshoz.
2017. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!