Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Váladékos köhögés, fuldoklás...

Váladékos köhögés, fuldoklás mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3 hete mrgbetegedtem, voltam dokinál írt gyógyszert és beis szedtem ,és mikor elfogyott a felírt gyógyszer már nemis kohogtem csak egyet egyet. Kb 1 hete nehezen kapok levegőt, köhögök váladékos sárgás szinut, és kell használjam az asztma sprayem amit régen használtam. Ugyanis asztmás voltam de rlvolt múlva csak idő változásokról jött elő de nem így mint most hogy minden nap és főleg éjjel zavaros. Cigizek is. Kérlek segítsetek hogy mit tegyek. Köszönöm előre is.



2017. febr. 13. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is ne cigizz, főleg ha beteg vagy mert valószínű visszaestél. Másodszor pedig menj vissza az orvoshoz!
2017. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mielőúbb menj vissza az orvoshoz, meghallgatja a tüdődet, felír új gyógyszert és ha kell, akkor elküld röntgenre.
2017. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!