Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jégárpa műtét? Hogyan zajlik?...

Jégárpa műtét? Hogyan zajlik? Mennyi idő a gyógyulás? Van jó magánklinika?

Figyelt kérdés

Egy hete jégápra van az alsó szemhéjamon. Voltam vele orvosnál, Ciloxan szemcseppet és tetran kenőcsöt használtam és dunszhtolást javasolt az orvos. Először jobb lett, lement a dagadás, aztán a előjött a kis csomó, most már borsónyi nagyságú és nagyon piros. Nagyon druván nézek ki :D

Ma ismét visszamentem az orvoshoz és azt mondta, műteni kell, kaptam is beutalot a Délpesti kórházba.

Ezzel két problémám van:

1. Nagyon félek a délpesti kórháztól. (nem a műtéttől, hanem eleve a akórház, és hogy ott kell várni kb. 12 órát) (előre felkészített a doktornő, hogy vigyek magammal még "3 napi hideg élelemet" is, mert az árpa műtétek az utolsók a sorban és várni fogok nem keveset.)

2. Ahogy utána olvastam, azt írták, szoktak várni 4-5 hetet egy árpánál, mielőtt megműtik, nem egy hét után.



2017. febr. 13. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!