Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felek nagyon Valaki aki volt...

Felek nagyon Valaki aki volt hasonlo helyzetbe nyugtasson meg?

Figyelt kérdés

Bocsi elore is de kicsit hosszu lessz.

Kezdem az elejen retegek hogy valami komoly bajom lehet. Tobb mint 3 eve szultem. Terheseg allatt ramjott ajulas erzeses rosszulet.

Szules utan par honapal felni kezdtem hogy nem -e valami baj van a szivemel. Szoritott a melkasom szedules,stb. Az orvos nyugtatott hogy biztos semmi nincs a sok tokeletes ekg utan.

De nagy nehezen kikonyorogtem egy sziv uh ami be is bizonyitotta hogy egezseges a szivem.

Akkor utana egy darabig feltem a skrizofeniatol pedig nem illet ram tunet. Ez egy ido mulva elmult. Most miota tel van megvoltam fazva, zold takony es nyirokcsomo gyuladas ami meg azota se mult el rendesen mert lejebb megy es megint vissza. Nagyon sokszor faj a torkom. Es most nagyon felek az agydaganatol mert neha faj a fejem igazabol altalaba akkor amikor faj a fogam most is inygyuladasom van. Tegnap ota hirtelen megszedulok. Ma is ketszer. Van olyan hogy zsibbad a labujjam, es van amikor az ujam. Kb 1eve volt forgo szedulesen jobb oldalra akkor bekerultem a korhazba es az alapitotak meg hogy a fulem miatt van.

Nem volt sem ct sem mr

Egy orvos megvizsgalt refleksz stb mimden jo.

Hat aki ezt olvassa lehet azt gondolja hogy lehet valakinek ennyi baja, de sajnos nem tehetek rola. Mindenki nyugtat hogy nincs bajom de nagyon felek. Felek elmenni az orvoshoz mi van ha rossz hirt mond ossze dol az eletem,de igy is rossz mert igy is csak rettegek hogy na vajon meg mi johet. Az lenne a kerdesem hogy a szorongas miatt,es a rengeteg idegeskedes miatt lehet ennyi bajom? Egyedul nem is igen megyek mar sehova csak ritkan. Es azert is felek meg mert tobb napig ilyen emelygest ereztem de etvagyam volt utanna ket napig ment a hasam es elmult.


2017. febr. 13. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy a szorongasra szedek frontint
2017. febr. 13. 17:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Te hipochonder vagy. Nyugodj meg biztos nincs semmi bajod!

Probalj meg másra gondolni, tereld el a gondolataidat ezekről a hulyesegekrol.

Mar teljesen bebeszelted magadnak ezeket es az agyad ra van erre állva.

Saját magadat betegited meg. Mire jo ez?

Nyugodtan menj el orvoshoz, nem fogsz rossz híreket kapni!

Nyugi tenyleg!

2017. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi hogy irtal.

Kicsit megnyugtatott.

Persze hogy nem jo hogy ez van de nem tehetek rolla. :(

Megfogadom a tanacsod, koszi :)

2017. febr. 13. 18:49
 4/5 A kérdező kommentje:

Megoldodott a problemam a,fejfajas, fogfajas arcureg, homlokureg gyulladas miatt van illetve faj a fulem is es mondtak hogy ez miatt volt a szedules.

Most estere elegge faj is a homlokom miutan kimentem a hidegre.

2017. febr. 13. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Na látod. Beteg vagy, pihenj, kúráld magad és nyugodj le nem fogsz meghalni!
2017. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!