Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szem árpa mennyi idő alatt...

Szem árpa mennyi idő alatt érik meg? Mulik el?

Figyelt kérdés
Egy hete árpa van a jobb alsó szemhéjamon. Elszor az egész be volt dagadva, majd lement a dagadas, majd ellezdett nőni egy nagy csomo. Most mar borsonyi meretu. Az or os azt mondta 3 van egymas mellett. Nagyon durva. Ciloxan szemcseppet es tetran kenocsot kaptam. De naprol napra nagyobb. 3 napja dunszt kotest is rakok rs ejszakara. Eddig nem fajt. De ma mar szur, nyom, es mintha valami szivarogna is belole. Nagyon zavar! Mennyi ido mire ez rendbe jon?

2017. febr. 14. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kifakadt, akkor 1-2 nap alatt rendbe jön!
2017. febr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem egyszer... Sajnos ha nem mulik el, fakad ki, es betokosodik akkor muteni kell. Az elsonel nekem is mutottek. A kesobbiek elmultak maguktol halistennek par nap alatt. A tetran jo ra nagyon egyebkent.
2017. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!