Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrdugulás felsőfokon?

Orrdugulás felsőfokon?

Figyelt kérdés
2 éve műtottek orrsövényferdüléssel , előtte 4-5 hónappal kzdődtek a panaszok eggyyik napról a másikra butál eldugult minda két járat. Orsspray 2-3 oránként , halál. Megoperálták minden jó egyenes de még mindig eldugulgat főleg a jobb oldal a bal az hagyján. Voltam allergia teszten negativ de azert kiitak Atol Z-ig mindent de semmi . Ekkor már 2 hónapja nem éltem orrsprayeé de kegyetlen volt mert a jobb oldal csak eldugult estére főleg néha a bal is. Na ekkor megint orrsprayezgetés (Wick) Csak a jobb oldaliba este 1 fujás de legtöbbször reggel is 1. Így kibirható. Visszamentem az operáló dokihoz ( sokadjára) hogy ez igy nem jó még mindig. Csinált kopona ct-t mit ad isten , minden rendbe van. Hozzátette az orrkagylóbol faraghat de nem garantálja hogy megszünteti a bajt , pedig egy elég jó dokiról van szó. Mikor láttam hogy nem igazán tud vele mit kezdeni kértme időpontot egy másik szakembertől aki viszont csak jövőhónapban tud fogadni. Addigis tippek akármi hogy mi a bánatos túró lehet már ez? Tudom hogy a spraytől eldugul egy idő utan de többször is kihagytam heteket és nem volt lényeges változás. Válaszaitokat köszönöm.

2017. febr. 16. 17:10
 1/3 A kérdező kommentje:
huh most látom mennyi hibával írtam sorry érte :D
2017. febr. 16. 17:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld az orrod belülről ecsetelni teafaolajjal.
2017. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is meg kb minden praktikát amit lehet. Volt mikor 2 hétig sós oldatos vízzel öblítettem át semmi nem hozott eredményt ..:/
2017. febr. 16. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!