Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Majdnem mindig fáj a fejem...

Barthafanni kérdése:

Majdnem mindig fáj a fejem mikor megrázom? (Lent)

Figyelt kérdés
Két napja ha megrázom a fejem nagyon fáj vagy olyan érzés mintha nehezebb lenne. Régebben is ráztam akkor nem éreztem ezt . Most nem tudom hogy ez miért van és félek. Nem tusom ez baj e vagy normális. Vagy beképzelem de akkor már két napja folyamatost? Ez úgy kezdődött most hogy egyszer malegráztam két napja este akkor olyan volt mintha nehezebb lenne rázni és elkezdtem nagyon fél percig max. Azóta rázom sokat főleg itthon és azóta érzem hogy fáj vagy nehezebb . Ez miért. Félek hogy daganat vagy a rázás miatt valami . Vagy hogy egyáltalan miért?

2017. febr. 17. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Öööööööö...mondjuk miért rázod? Mármint milyen oknál fogva kezdted el rázni?
2017. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb.300 oka lehet. remélem, nem gondolod, hogy én kitalálom, mi az. Ha nem múlik,kérlek, fordulj orvoshoz!
2017. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor úgy néztem meg hogy fáje a fejem és berögződött. És rázogatom. . Most vettem be algopyrin jobb lett. Ha mar eleve bajom lenne(daganat) akkor megállás nélkül fájna nem?
2017. febr. 17. 13:47
 4/5 A kérdező kommentje:
voltam MRI-n a fejem meg talan a nyakam mellkasomal is nézték minde rendbe volt. Most vettem be algopyrin jobb lett.
2017. febr. 17. 13:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól megfájdulhat hogy rázom és utána fáj eleve? A rokonaim azt mondják nekik is fáj meg hogy már be is képzelem.
2017. febr. 18. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!