Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Candida ellen elég, ha keveseb...

Candida ellen elég, ha kevesebb szénhidrátot fogyasztok?

Figyelt kérdés

Olvasgattam erről a gombáról, és kb az összes tünet stimmelt. Voltam már ultrahangon, ott sem mutatott ki semmit, mégis puffad, feszül a hasam, és refluxom is van. Vérvizsgálat sem mutatott ki gyulladást a szervezetemben.


Rólam annyit kell tudni, hogy víz helyett is "cukros löttyöket" iszok, pl tea, cola. Volt hogy egy hét alatt

1 kg cukrot elfogyasztottam teában feloldva, ami így megdöbbent visszagondolva. Szóval elég ha megpróbálom elhagyni a cukrot, vagy MINDEN szénhidrátot (beleértve a zsömlét, kiflit, kenyeret) is elkell? Mert azokat egyszerűen nem bírnám.



2017. febr. 18. 19:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A candida diétát mondod? Mert abban ha jól emlékszem, az első három hét a brutál, utána fokozatosan fogyaszthatod újra a lisztet cukrot stb. Grapefruitmag es ecet nagy ellenszerek.

2017. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, és brobiotikum,kevés stressz.
2018. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!