Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum és bárányhimlő-ba...

Antibiotikum és bárányhimlő-baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Sziasztok!14 éves vagyok,4 napig antibiotikumot szedtem,amit az orvos írt fel,de nagy eséllyel elkaphattam a bárányhimlőt (iskolában,a környéken mindenki himlős).Ma reggel a nyakamon meg a hasaon piros kiütések lettek,de nagyon kevés.Aki himlős azt mondja,hogy ez bizony bárányhimlős kiütés.Azt szeretném kérdezni,hogy árt/ártott az antibiotikum,az antibiotikum miatt van olyan kevés kiütés,kiüthetett belül?

2017. febr. 19. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ártott az antibiotikum! Ha valóban bárnyhimlő,akkor annak teljesen mindegy,hogy szedtél-e antbiotikumot előtte vagy sem,nem lesz tőle sem kevesebb,sem több kiütésed ("belül sem"). Van akinek nincs sok kiütése amikor bárnyhimlős, van akinek az egész teste tele lesz. Viszont jó lenne tudni,hogy nem az antibiotikum okozta allergia miatt vannak-e ezek a kiütések!
2017. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Nem hiszem,hogy allergia,máskor is szedtem antibiotikumot. :)
2017. febr. 19. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy máskor szedtél és nem volt tőle bajod nem jelent semmit!!!!! Bármikor kialakulhat allergia,akár sok év szedés után is! Nem tudod lefényképezni a kiütéseidet?
2017. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Himlős vagyok.Most már van egy csomó. 😂
2017. febr. 20. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább ezen is túlesel :)
2017. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!