Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek lehetnek az antibiotikum...

Ezek lehetnek az antibiotikum mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Influenzás voltam, amiből hörgőgyulladás lett, az orvos írt fel antibiotikumot, de kidobtam a papírt, amin felsorolja a mellékhatásokat. Az alábbiak lehetnek? Ezeket tapasztalom:

Fejfájás, hasmenés, piros viszkető kiütések, ujjzsibbadás. Már csak 4 szem van hátra. Bevegyem ennek ellenére?



2017. febr. 1. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kell, akkor szed be, nem szabad abbahagyni, mert akkor nem ért semmit.

Vegyél mellé Normaflore-t, ha eddig nem tetted. Ha elkezdted, az utolsóig be kell szedni!

Nem tudom milyen fajta, de nekem a Curamtól voltak iszonyú mellékhatásaim! A probiotikum ellenére bélgyulladást kaptam, gombás fertőzést, hüvelygyulladást, kiütéseket!

Ha leírod milyen fajta, megkeresem a betegtájékoztatóját!

2017. febr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Megkeresheted a tájékoztatót az interneten, minden antibiotikum tájékoztatója fent van.

2. Felhívhatod az orvost, hogy ezek a tüneteid, mit csinálj

3. Viszont nem célszerű olyanok kezelési tanácsát megfogadni, akik nem ismernek téged, a betegségedet és a kezelést, amit kaptál.

2017. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!