Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet agytumor?

Ez lehet agytumor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves srác vagyok. Évek óta jellemző nálam főleg télen, hogy fáj enyhén a fejem, akár heti többször, viszont Algolfexre nagyon simán elmúlik, nyáron, tavasszal meg alig fáj. Most, mivel tél van, tehát fáj heti többször a fejem, legkisebb gyógyszer is elmulasztja. Viszont tegnap nagyon erős fejfájást tapasztaltam, ami reggelre elmúlt, viszont most nyilaló formában újra jelen van, és az előzőekhez képest erősebb (bár azért nem terít le, tehát ilyenről nincs szó). Illetve, mostanság kicsit gyengébben látok (szemészeti probléma kizárva!!), meg olyan bágyadt vagyok. Okozhatja agytumor ezt? (Ha ez számít, mostanában sokat stresszelek, van, hogy napi 2,5 órát alszok, van, hogy 12-t)
2017. febr. 19. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért egy évek óta meglévő fejfájást nem okoz tumor,mert az már kiderült volna ennyi idő alatt. Valóban figyelmeztető jel lehet a fájdalom jellegének, erősségének változása,de ezt természetesen okozhatja kimerültség,stressz is. Minden estere én a helyedben elmennék neurológiára.
2017. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nyilván a közelgő melegfrontra vagy érzékeny. Télen a hidegre, ami okozhat az agyi erekben enyhe szűkületet az adott évszakban.
2017. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!