Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet bajom ebböl a nyirokcsom...

Lehet bajom ebböl a nyirokcsomóból?

Figyelt kérdés
Még nyáron volt egy kicsit komolyabb megfázásom, torokgyulladasom és ekkor a nyakamon a jobb kéz felőli oldalon kijött egy nyirokcsomó ami antibiotikumok szedése után sem tűnik el. Olykor nagyobb olykor kisebb... Ha még vagyok fázva mint PL most akkor néha fáj is...Már több vérvételen is voltam, de semmi bajom nincs a szerint...

2017. febr. 20. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen nyirokcsomóm, egyszer megdagadt egy megfázás miatt és azóta folyamatosan változik a mérete. Én elmentem vele a biztonság kedvéért nyaki ultrahangra, ott az orvos azt mondta, probléma mentes. Igazából a legtöbb esetben nincs baj a nyirokcsomókkal, de ritkán előfordul, hogy mégis, szóval ha ennyi ideje nem húzódott vissza neked sem, akkor nem árt megnézetni.
2017. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!